Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SineNomine - SurvivalTeam] Prezentacja Swiata


Czlowiek Honoru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcialbym Wam zaprezentować Swiat , ktory od Paru tygodni razem z ekipa tworzymy . Gramy na Trybie Survival bez modów/pluginow., Poziom - Easy- . (Wszystkie Przedmioty , Materiały zdobyliśmy sami

:)

Jest to Dopiero Początek .

Oto Parę SS'ow

:( Sorki ale Przez Przypadek zrobilem w 16 bitach ;/

46760527.jpg

21484256.png

52075371.png

97404578.png

33647789.png

28972835.png

89780951.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

95912693.png

84775728.png

82221103.png

92216821.png

72355565.png

99198516.png

35689727.png56724987.png

69697505.png

90983909.png

98132832.png

34704256.png

55639703.png

50067821.png

14633935.png

33847474.png

44178101.png

By : Godo ( ja ) , SilverShaper , Bobu , Xisd ,

Osoby 2 Planow ( Szybko sie wylamaly z gry ;/ ) : Cytrynus , Artur , Chomik .

 

Dziekuje za Uwagę

:))

Jesli wam sie Podobalo i chcecie wiecej - Lapa

:)

Pozdrawiam .

Opublikowano

No niezle konkretne jak sami zbieraliscie rzeczy;)

sygnaqa.png

 

Zrobie strone pod serwer minecraft.

Zrobie Avatar.

Zrobie Sygne .

Opublikowano

Fajna mapka niech zgadne na początku gry wszyscy zmówili się na budowe Twierdzy/zamku xD.

PS.Wybaczam ci te 16 bit ;P

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Fajna mapka niech zgadne na początku gry wszyscy zmówili się na budowe Twierdzy/zamku xD.

PS.Wybaczam ci te 16 bit ;P

 

Nie hehe, każdy budował coś innego ale na końcu wyszło w jedną całość :D

Opublikowano

Nieee ;p Ta Twierdza/ Zamek To moj dom ;p A u góry polaczylem sie z Xisdem ;p Ten dom na 1 Kolumnie to Silver'a , Domek w gorze po prawej oraz na samym dole to Bobu :) . A potem jakos wszystko jzu wspolnie . Tylko szkoda ze niepokazalem Automatycznych Farm i kopalni ;/ ... Noi ze ekipa sie wykrusza ..;//

Opublikowano

Fajne wam to wyszło, można wiedzieć jakie texturki?

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano

Co tu dużo gadać:

-save jest epicki

-daje Lubie to!

-czekam na następne savy :D

 

Polecam gre z kumplami na serwerze.

Opublikowano

Godo nie wykrusza sie :) jak bede mial czas to zaawsze wbije ,teraz mam przypal trzeba nadrabiac :D:D do zobaczenia na serwerze ;p

Jebać to!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...